Twoje zdrowie w dobrych rękach

Location Lokalizacja

95-015 Głowno, ul. Kopernika 19A

phoone +48 42 719 10 92

phoone +48 42 710 71 26

Rejestracja czynna 7:00 - 18:00

Centrum Medyczne Sp. z o. o. w Głownie to Spółka ze 100% udziałem Gminy Miasta Głowno, która rozpoczęła swoją działalność prowadząc Przychodnię Miejską REMEDIUM 1 września 2010 r.

Świadczymy szeroką gamę usług medycznych z zakresu Podstawowej Opieki Zdrowotnej, Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej, Rehabilitacji leczniczej, Opieki Psychiatrycznej i leczenia uzależnień oraz Ortodoncji dla dzieci i młodzieży.

Nowocześnie wyposażone gabinety i pracownie oraz przyjaźnie nastawiony personel zapewni Państwu kompleksową diagnostykę i leczenie w jednym miejscu. Działamy w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, świadczymy też usługi komercyjne spoza katalogu usług finansowanych przez NFZ.

Pacjentami opiekują się lekarze posiadający duże doświadczenie zawodowe. Większość z nich posiada drugi stopień specjalizacji oraz tytuł doktora nauk medycznych. Poza tym, pracę lekarzy wspomaga wysoko wykwalifikowany pomocniczy personel medyczny i administracyjny.

Pracownicy placówki stale podnoszą kwalifikacje zawodowe, zdobywając specjalistyczną wiedzę. Zatrudniony personel cechuje wieloletnie doświadczenie, szczere zaangażowanie oraz fachowe umiejętności.

Personel Przychodni tworzy przyjazną i rodzinną atmosferę co sprawia, że Pacjenci czują się tutaj komfortowo, mają poczucie, że są najważniejsi i zawsze mogą liczyć na fachową opiekę, życzliwość.

Misją Przychodni jest spełnienie oczekiwań Pacjentów, dbałość o podnoszenie jakości świadczonych usług oraz troska o komfort i satysfakcję pacjentów poprzez zapewnienie im kompleksowej opieki na najwyższym poziomie. Poszerzanie wachlarza usług medycznych, sprzętu medycznego, zgodnie z rozwojem medycyny i potrzebami pacjentów.

Zarząd Centrum Medycznego Sp. z o.o.

Dorota Kozłowska – Prezes Zarządu

Centrum Medyczne w Głownia posiada Certyfikat ISO

Centrum Medyczne Sp. z o.o. w Głownie w latach 2018-2019 zrealizowała projekt pn.: "Rozwój opieki koordynowanej oraz poprawa dostępności do usług diagnostycznych w placówce Centrum Medycznego Sp. z o.o. w Głownie" wybranego do dofinansowania  na podstawie Uchwały podjętej przez Instytucję Zarządzającą w dniu 6 września 2018 r nr 1268/18 w  ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

nasi lekarze

Poznaj całą kadrę lekarzy POZ klikając więcej zdjęć.

więcej zdjęć