Centrum Medyczne Sp. z o. o. w Głownie

to Spółka ze 100% udziałem Gminy Miasta Głowno, która rozpoczęła swoją działalność prowadząc Przychodnię Miejską REMEDIUM 1 września 2010 r.

Przychodnia koncentruje się na świadczeniu kompleksowych usług medycznych, zarówno bezpłatnych w ramach ubezpieczenia zdrowotnego(na podstawie umów z NFZ) jak i komercyjnych .

Pacjentami opiekują się lekarze posiadający duże doświadczenie zawodowe. Większość z nich posiada drugi stopień specjalizacji oraz tytuł doktora nauk medycznych. Poza tym, pracę lekarzy wspomaga wysoko wykwalifikowany pomocniczy personel medyczny i administracyjny.

Pracownicy placówki stale podnoszą kwalifikacje zawodowe, zdobywając specjalistyczną wiedzę. Zatrudniony personel cechuje wieloletnie doświadczenie, szczere zaangażowanie oraz fachowe umiejętności.

Personel Przychodni tworzy przyjazną i rodzinną atmosferę co sprawia, że Pacjenci czują się tutaj komfortowo, mają poczucie, że są najważniejsi i zawsze mogą liczyć na fachową opiekę, życzliwość.

Budynek posiada przestronne korytarze pełniące funkcje poczekalni, gdzie Pacjenci mogą wygodnie i w spokoju oczekiwać na wizytę u lekarza.

Misją Przychodni jest spełnienie oczekiwań Pacjentów, dbałość o podnoszenie jakości świadczonych usług oraz troska o komfort i satysfakcję pacjentów poprzez zapewnienie im kompleksowej opieki na najwyższym poziomie.